KAMYONETE DÖNÜŞTÜRÜLMÜŞ BU G500 SATIŞTA

KAMYONETE DÖNÜŞTÜRÜLMÜŞ BU G500 SATIŞTA

Bir kamyonete dönüştürülmüş bu asi görünümlü 2005 Mercedes-Benz G500, açık artırmaya çıkıyor.

Bu G-Serisi ilk olarak sıfır kilometre olarak Kaliforniya’da satıldı. 2014’te aracı Hollanda’daki bir şirkete gönderen mevcut satıcı tarafından satın alındı ​​ve burada bir kamyonet haline getirildi. Daha sonra 2015 yılında Amerika Birleşik Devletleri’ne yeniden ithal edildi ve şu anda yapım fotoğrafları, ithalat belgeleri, temiz bir ekspertiz raporu ile satılıyor.

Satıcı, G500’ü bir kamyonete dönüştürmek için arka kasayı 1970’lerde ve 1980’lerde İskandinav Havayolları için yapılmış orijinal G Serisi kamyonetten almış. Bu kasa da Hollanda da otomobile uyarlanmış.

Kabinde bulunan, ısıtmalı ve elektrikli ayarlanabilen, hafıza fonksiyonlu siyah deri kaplı ön koltuklar, yeni gösterge paneli, ceviz kaplama aksanlarının yanı sıra çift bölgeli otomatik klima kontrolü, fabrika alarm sistemi, hız sabitleyici ve 360 ​​derecelik kameralı bir Pioneer bilgi-eğlence sistemi de bulunuyor.

Araca güç vermek için, iki vitesli bir transfer kutusu ve üç kilitleme diferansiyelini çalıştıran beş vitesli bir otomatik şanzımana bağlı 292 hp ve 455 Nm torka sahip 5 litrelik atmosferik V8 görev yapıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Vehicle added!
The vehicle is already in the wishlist!