McLaren Automotive Metaverse’e Girdi ve Yakında NFT Satacak

McLaren Automotive Metaverse’e Girdi ve Yakında NFT Satacak

McLaren Automotive, InfiniteWorld adlı özel bir şirketin yardımıyla metaverse’e adım attı. Aralık 2021’de McLaren, Aries I Corporation ile İngiliz markanın orijinal NFT’ler, dijital sanat eserleri yaratmasına ve basmasına ve yeni bir müşteri deneyimi seviyesi sunmasına izin veren bir anlaşma imzaladı.

İnsanlar, McLaren Automotive tarafından yapılan orijinal Non-Fungible Token’ların yanı sıra, araç üreticisinin lüks süper ve hiper otomobillerini metaverse’de temsil etmesine yardımcı olacak dijital sanat eserleri veya diğer unsurları satın alabilecekler.

McLaren Automotive adına basılan NFT sahipleri, özel ve yalnızca alıcıya özel deneyimler dahil ancak bunlarla sınırlı olmayan benzersiz avantajlar elde edebilecek. İngiliz markanın açıkladığı üzere, bunlar daha sonra bir McLaren pazarında satışa sunulacak.

Bu nedenle, McLaren markalı bir parçaya sahip olmayı hayal ettiyseniz, ancak geleneksel ürünleri sevmiyorsanız ve markadan bir otomobil almaya gücünüz yetmiyorsa bu, McLaren markalı bir ürüne sahip olma şansınız olabilir. Yalnızca sanal biçimde olacak olsa da, yine de değiştirilemez bir varlık olacak ve dijital cüzdanınıza sahip çıktığınız sürece de sizin olacak.

McLaren’in metaverse ve Web3 evrenine girişi genel olarak InfiniteWorld’deki uzmanlar tarafından destekleniyor. InfiniteWorld’ün temsilcileri, McLaren Automotive’in resmi metaverse ortağı olmaktan memnun olduklarını belirttiler. Şirket, otomotivde uzmanlaşmış yeni ortaklarıyla kullanışlı olduğunu kanıtlayacak olan metaverse altyapısı ve NFT’lerde zaten deneyimli.

Şu an için bir McLaren NFT’nin metaverse veri tabanında ne kadara mal olduğundan bahsedemeyiz. Buna daha sonraki bir tarihte karar verilecek ve kim bir tane edinmek isterse, bir tane almak için sanal cüzdanlarından ne kadar çıkarmaları gerektiğini yakında bilecek. Lüks ürünlerde her zaman olduğu gibi, muhtemelen bütçenizi aşacak meblağlar duyabiliriz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Vehicle added!
The vehicle is already in the wishlist!