Yeni Land Rover Defender

Yeni Land Rover Defender

Land Rover’in efsanevi modeli Defender yenilendi.

Defender’in lansman ile beraber sunulan bütün motor seçenekleri için siparişlerinizi almaya başladık.

Bu yeni Land Rover Defender. 21. yüzyıl için yeniden tasarlanan bir simge; kalbindeki tüm aile için yetenek ve güvenlik ile akıllıca tasarlanmıştır.

Yeni Savunucu maceraperest ve meraklı, topluluğun değerini bilen ve fark yaratmaya çalışanlar için üretilmiştir.

Kusursuz siluet tanıdık ama yenidir. Sert görünüyor ve sert ama amaç ile tasarlandı ve heyecanlandırmak için tasarlandı. İsim, şekil ve yetenek açısından ikonik olan Defender, sahiplerinin dünyalarından en iyi şekilde yararlanmasına izin vermek için kişiselleştirilebilir.

Yirmi yıllık öncü yeniliğin yanı sıra, Land Rovers dünya çapında kaşiflerin, insani yardım kuruluşlarının ve maceracı ailelerin kalbinde eşsiz bir yer edinmiştir. Dünyadaki en zorlu ortamlarda kanıtlanmış olan yeni Defender bu kan çizgisini koruyor.

Range Rover ailesinin eşsiz lüksü ve inceliği ile son derece yetenekli ve çok yönlü Discovery SUV’lerinin yanı sıra yeni Land Rover Defender, Land Rover hanedanlığını tamamlıyor. 110, dünyadaki en yetenekli ve dayanıklı 4×4’lerin bu ailesi için sadece bir başlangıç. Bir çift pratik ticari model 2020’deki diziye katılmadan önce kısa bir dingil mesafesi 90’ı takip edecek.

Orijinaline olan tutku ve saygıyla hareket eden yeni Defender, 71 yıldır Land Rover damgası olan öncü ruha sadık kalırken, 21. yüzyılda macerayı yeniden tanımlamak için dönüşümsel yetenek genişliği ve gelişmiş tüm arazi teknolojileri sunuyor.

Land Rover Defender 110 (2020)
2020 Land Rover Defender 110
Duygusal olarak yüklenmiş tasarım

Farklı bir siluet, mükemmel Defender ve kalkış açıları sağlayan minimum ön ve arka çıkıntılarla yeni Defender’ı anında tanınabilir hale getirir. Land Rover’ın tasarımcıları, 21. yüzyıl için tanıdık Defender ticari markalarını yeniden tasarladı ve yeni 4×4’e çatıda amaçlı bir dik duruş ve Alpine hafif pencereler sunarken, orijinali tanımlanabilir hale getiren yan menteşeli arka bagajı ve harici olarak monte edilmiş yedek tekerleği korudu .

Land Rover Baş Tasarım Sorumlusu Gerry McGovern şunları söyledi: “Yeni Defender geçmişine saygılı ama bundan yararlanmıyor. Bu Yeni Çağ için yeni bir Savunucu. Eşsiz kişiliği farklı silueti ve optimum oranları ile vurgulanıyor. hem son derece cazip hem de ciddi yetenekli hale getiriyor – tasarımını ve mühendislik bütünlüğünü taviz vermeyen kararlılıkla giyen görsel olarak çekici bir 4×4.

Orijinal Land Rover Defender’ın soyulmuş kişiliği, basitlik ve pratikliğe vurgu yaparak, genellikle görünümden gizlenen yapısal elemanların ve sabitlemelerin ortaya çıktığı iç mekanda benimsenmiştir. Yenilikçi özellikler arasında, erken Land Rovers gibi ön tarafta üç yan yana oturma sağlayan isteğe bağlı merkezi ön ‘atlama’ koltuğuna uyum sağlamak için ön panele monte edilmiş bir vites değiştirici yer alıyor.

Sonuç olarak, Defender 110 beş, altı veya 5 + 2 oturma konfigürasyonu sunuyor, ikinci sıra koltukların arkasında 1.075 litreye kadar ve ikinci sıra katlandığında 2.380 litreye kadar bir yük alanı sunuyor. 90, araçta altı yolcuyu kompakt bir aile hatchback uzunluğunda barındırabilecek.

Kullanıcı dostu özellikler arasında pratik dokunuşlar ve gelişmiş teknolojik yenilikler bulunmaktadır. Dayanıklı kauçuk zemin kaplaması, günlük maceraların ve hayat boyu bir kez yapılan keşiflerin üstesinden gelir ve bir fırça veya temiz iç mekan sağlar. İsteğe bağlı Katlanır Kumaş Çatı, üstü açık bir his sağlar ve 110’un ikinci sıra koltuklarındaki yolcuların, tam safari deneyimi sağlamak için park edildiğinde ayağa kalkmalarını sağlar.

Dayanıklılığın tanımı

Land Rover’ın yeni özel tasarlanmış D7x (aşırı derece için) mimarisi yüzde 95 yeni ve Land Rover’ın şimdiye kadar ürettiği en sert gövde yapısını oluşturmak için hafif bir alüminyum monokok yapısına dayanıyor. Tamamen bağımsız hava veya bobin yaylı süspansiyon için mükemmel temeller sağlayan ve en yeni elektrikli güç aktarma organlarını destekleyen geleneksel şasi gövdesi tasarımlarından üç kat daha serttir.

Yeni Defender, mühendislik imzası için 62.000’den fazla testten geçti, şasi ve gövde mimarisi, SUV ve binek otomobiller için normal standardın üstünde ve ötesinde, Land Rover’ın Aşırı Olay Testi prosedürüne (tekrarlanan ve sürekli etkiler) dayanacak şekilde tasarlandı. .

Geliştirme testi sırasında, prototip modelleri en zorlu ortamlarda 1,2 milyon kilometreden fazla yol kat etti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Vehicle added!
The vehicle is already in the wishlist!