Bentley’den çocuklar için denge bisikleti

Bentley’den çocuklar için denge bisikleti

Bu yaz çocuğunuza bisiklete binmeyi öğretmeyi planlıyor muydunuz? Öyleyse, bunu yeni Bentley Balance Bike ile şık bir şekilde yapabilirsiniz.

3 yaşından büyük çocukları hedefleyen yeni bisiklet, lüks otomobil üreticisinin kataloğuna üç tekerlekli bisiklet, akülü araba ve diğer benzer ürünlerle birlikte girdi ve astronomik bir fiyatı olmasa da pek ucuz da sayılmaz. Birleşik Krallık’ta 450 £ (5000 TL üzerinde) olarak fiyatlandırılan Bentley’in denge bisikleti Balance Bike; Payet Mavisi, Oniks, Buzul Beyazı veya Ejderha Kırmızısı renklerinde satın alınabilir.

Bentley’in araç serisini anımsatan gidon, elmas kapitone bir tasarıma sahiptir. Her kadro, karbon fiber benzeri bir desene sahip, eko-deri ile sarılmış, ayarlanabilir koltukta da olduğu gibi Bentley logolarını taşıyor.

Yapısal olarak baktığımızda, kadronun magnezyum alaşımından üretildiğini öğreniyoruz bu sayede ağırlığı yalnızca 650 gram. Ancak taşıma kapasitesi 35 kg olarak belirtilmiş. 12 inç lastiklere sarılan alüminyum jantlar boş ağırlıktan fazlası için pek de uygun sayılmaz.

Tasarımcı Chris Cooke, “Denge bisikleti, her otomobilimizdeki aynı titizlik ve ayrıntı seviyesiyle tasarlandı” dedi. “Kadro, otomobillerimizde görülebilen güç hattından ilham aldı ve bisikletin çerçevesi etrafında dolaşan ana çizgide yeniden üretildi. Koltuk, sürücüyü sabitlerken tutuşu iyileştirmek için gizli elmas tırtıllara sahiptir ve gidonlarda konfor için Bentley elmas kapitone bulunur. “

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Vehicle added!
The vehicle is already in the wishlist!