Land Rover Çekilişle İnsanları Uzaya Gönderecek

Land Rover Çekilişle İnsanları Uzaya Gönderecek

Land Rover ve Virgin Galactic, ABD’de bir Adventure of a Lifetime (Hayatının Macerası) çekilişi için güçlerini birleştirdi.

Bu büyük ödülü kazanmak için tek yapılması gereken şey çekilişe katılmak değil. Çoğu AVM, dondurma, abur cubur çekilişinde olduğu gibi bir tane ürün satın almak gerekli. Bu çekiliş özelinde bu ürün Range Rover, Range Rover Sport, Range Rover Velar ve Range Rover Evoque başta olmak üzere herhangi bir Land Rover logolu SUV.

Virgin Galactic uzay uçuşunda bir koltuk kazanmanın yanı sıra, çeşitli Land Rover Experiences deneyimleri, Land Rover ve Virgin Galactic ürünleri ve daha fazlası gibi çekişmede başka ödüller de var.

JLR Kuzey Amerika başkanı ve CEO’su Joe Eberhardt, “Land Rover sahipleri macerayı severler ve onlara 21. Yüzyılın en büyük macerasını kazanma şansı vermekten mutluluk duyuyoruz: Virgin Galactic ile hayatta bir kez uzaya yapılacak bir yolculuk,” dedi.

Onun duyguları, bu iki şirketin sahip olduğu güçlü ortaklıktan ve her ikisinin de sınırları zorlamayı ve keşfedilmemişlere ulaşmayı ne kadar sevdiklerinden bahseden Virgin Galactic başkanı ve baş iş sorumlusu Blair Rich tarafından da tekrar edildi:

“Land Rover ve Virgin Galactic, inovasyon ve keşif ruhunu paylaşıyor ve şimdi birlikte sahiplerimize bir ömürlerinin macerasını sunuyoruz.”

Çekilişlere kaydolduktan sonra, bir uzay ekibi oluşturarak arkadaşlarınızı ve ailenizi katılmaları için yönlendirerek ek girişler alabilirsiniz.

Büyük ödülün sahibi 15 Ağustos 2022’de açıklanacak, katılmak ve uzaya çıkmak istiyorsanız 20 Haziran 2022’ye kadar ABD’ye yerleşip bir Land Rover almak için vaktiniz var.

One Reply to “Land Rover Çekilişle İnsanları Uzaya Gönderecek”

  1. Ahmet

    Cevap vermek

    Çok isterdim bir arabam olmasini

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Vehicle added!
The vehicle is already in the wishlist!