Manhart’tan Range Rover’a Altın Dokunuş

Manhart’tan Range Rover’a Altın Dokunuş

Manhart, yeni Range Rover için Vogue RV 650 adını verdiği ve yalnızca Orta Doğu’da mevcut olacak içten dışa altın temalı kapsamlı bir modifikasyon paketinin önizlemesini yaptı.

Wuppertallı modifiye şirketinin birkaç renderla gözler önüne serdiği Range Rover’da, Bir gövde kiti eklemek yerine daha çok döşemeye odaklanılmış. En çok dikkat çeken ise, tekerlek boşluklarını tamamen dolduran, altınla kaplanmış devasa Forged Line jantlar. Bu jantlar, tüm kromun yerini alan hava girişleri, ızgara, motor kaputu, yan grafikler ve bagaj kapağı gibi imza tasarım özelliklerini vurgulayan Range Rover için özel olarak yapılmış altın çıkartmalarla eşleşiyor.

Dışarıdaki altın rengi süslemeler, gövdenin karartılmış görünümüyle yüksek kontrast oluşturuyor. Diğer değişiklikler arasında arka tamponun altından çıkan dört çıkışlı egzoz ve tüm Range Rover ve Land Rover ibarelerinin yerini alan Manhart amblemleri yer alıyor.

Kabinin içinde lüks SUV, siyah deri ve Alcantara’yı orta konsol, direksiyon simidi, gösterge paneli, koltuklar, emniyet kemerleri ve kapılardaki altın şeritler ve altın vurgularla birleştiren yeni bir döşemeye sahip. Manhart logosu pofuduk koltuk başlıklarında işlenmiştir ve ayrıca koltuk arkalıklarında da vurgulanarak yolcuların bunun normal bir Range Rover olmadığını anlamasını sağlar.

Manhart, Range Rover’ı siyah ve altınla kaplamanın yanı sıra bir dizi performans iyileştirmesi de sunuyor. BMW imzalı çift turbo 4.4 litrelik V8, 650 hp üretiyor ve bu, Range Rover’ın orijinal teknik veri olarak paylaştığı 530 beygir gücünden yukarıya önemli bir adım. Manhart, bu iyileştirme hakkında ayrıntı vermedi ancak BMW X7 M50i’ye bakılırsa, ekstra güç büyük olasılıkla bir ECU yazılım yükseltmesiyle elde ediliyor. Range Rover için diğer seçenekler arasında süspansiyon ayarları ve daha yüksek sesli bir egzoz yer alıyor.

Öte yandan Manhart, Orta Doğu’ya özel Range Rover için fiyatlandırmayı açıklamadı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Vehicle added!
The vehicle is already in the wishlist!