Porsche Taycan Cross Turismo, test edilirken yakalandı.

Porsche Taycan Cross Turismo, test edilirken yakalandı.

Porsche’nin tam elektrikli modeli Taycan’ın ”Cross Turismo” versiyonu test edilirken otomobil severlere yakalandı. Porsche’nin test pilotları tarafından sürüş testleri yapılan versiyonun çok şık göründüğünü belirtelim.

Tanıtıldığı günden itibaren çok büyük bir talep gören Porsche Taycan, yeni bir versiyon ile de yollara çıkmaya hazırlanıyor. Porsche Taycan Cross Turismo isimli versiyon, Panamera Sport Turismo’nun oluşturduğu etkiyi yaratmaya çalışacak.

Sedan versiyon ile birlikte testlere devam eden test pilotları muhtemelen iki versiyonun dinamiklerini karşılaştırmak için Hem sedan versiyonu hem de Cross Turismo’yu kullanıyor. Taycan Cross Turismo’nun sedan versiyonu ile farklarına bakarsak, muhtemelen ufak farklaı olacak arka tasarım ve tabii ki karoser tipi farkı çıkıyor. Otomobil platformu ve motorları da çok büyük ihtimalle sedan kardeşi ile aynı olacak. Bu da Taycan Cross Turismo’nuz için 530 beygir ve 761 beygir arasında güç üreten elektrik motorlarını seçebileceğiniz anlamına geliyor. Porsche, Taycan Cross Turismo’yu 2020’nin son çeyreğinde resmi olarak tanıtacak ve model gamına bir tam elektrikli otomobil daha eklemiş olacak. Elektrikli otomobillerin gelecekteki gücünün farkında olan Porsche, tam elektrikli Macan’ı da 2022’de tanıtmayı planlıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Vehicle added!
The vehicle is already in the wishlist!