Ringbrothers, SEMA’da Dört Yeni Model Sergileyecek

Ringbrothers, SEMA’da Dört Yeni Model Sergileyecek

Ringbrothers, Kasım ayında Las Vegas’taki SEMA Show’da dört özel otomobil tanıtmaya hazırlanıyor.

Şirket tarafından üretilen ilk araç, ‘Bully’ olarak bilinen 1972 Chevrolet K5 Blazer. Araç, Wegner Motorsports tarafından üretilen ve 1.200 beygirlik olağanüstü bir güç üreten özel bir LS3 V8 ile donatılmıştır. Ringbrothers, aynı zamanda off-road yarış coilover’ları ve tamamen özel bir iç mekan ile üçgen şeklinde dört bağlantılı bir süspansiyon sistemine sahip olduğunu belirtiyor.

İkinci model ise ‘Strode’ olarak biliniyor ve Chevrolet Camaro’yu baz alıyor. Genişletilmiş bir karbon fiber gövdeye ve uzatılmış bir dingil mesafesine sahip otomobil, üzerinde 2.9 litrelik bir Whipple süper şarj cihazı bulunan Wegner Motorsports yapımı 1000 beygir gücündeki bir LS3 tarafından gücünü alıyor.

Üçüncü olarak, aerodinamik bir tasarımla “rüzgarda oynamak için inşa edilmiş” bir 1969 Ford Mustang olan “Patriarc” var. Ringbrothers, altı ileri manuel şanzımana ve tamamen ısmarlama bir iç mekana bağlı bir Ford Performance Aluminator 5.2 XS V8 motorla donatıldığını söylüyor.

Son olarak, ‘Enyo’ olarak bilinen 1948 Chevrolet kamyoneti görüyoruz. Daraltılmış, uzatılmış ve doğranmış özelleştirilmiş bir gövdeye sahip ve tek parça karbon fiber göbek tavası da dahil olmak üzere bir dizi karbon fiber bileşenle birlikte geliyor. Şirket ayrıca onu bağımsız süspansiyon ve 1.000 beygirlik büyük bloklu bir deniz yarış motoru ile donattı. Ringbrothers, onu “şimdiye kadar yapılmış en uç eserleri” olarak tanımlıyor ve hayata geçirilmesinin 10.000 saatten fazla sürdüğünü belirtiyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Vehicle added!
The vehicle is already in the wishlist!