POLESTAR’DAN HIZLI VERSİYON MESAJI

POLESTAR’DAN HIZLI VERSİYON MESAJI

Polestar CEO’su Thomas Ingenlath, Polestar 2’nin daha ateşli bir versiyonunu sosyal medyada yayınladı.

Instagram’da yayınlanan fotoğraflar, gövde rengi ek bileşenlerine sahip daha sportif bir modeli gösteriyor. Otomobilin aynı zamanda alçaltılmış bir sürüş yüksekliğine ve altın renkli kaliperli yüksek performanslı bir fren sistemi ile desteklenen benzersiz tekerleklere sahip olduğunu görüyoruz.

Model hakkında çok az şey bilinmesine rağmen, Ingenlath’ın hashtagleri, aracın Öhlins bileşenlerini kullanan revize edilmiş bir süspansiyonla donatılmış bir prototip olduğunu ifşa eden birkaç ipucu sağlıyor. Ingenlath ayrıca Akebono ve Brembo’yu aynı anda etiketledi. Modelde büyük olasılıkla iki şirketten birinin frenleri var.

Polestar’a otomobil sorulduğunda ve bir basın sözcüsü, “Tasarım departmanı, özellikle Thomas büyük bir ürün ve tasarım savunucusu olduğu için, bu tür fikirler üzerinde düzenli olarak oynuyor.” dedi. Ne yazık ki, böyle bir aracı üretime sokmak için acil bir plan yok gibi görünüyor.

Bu biraz hayal kırıklığı yaratıyor olsa da Polestar 2, Brembo ön frenlerle desteklenen Öhlins amortisörleri ve 20 inç dövme alaşım jantları içeren 5.000$ ‘lık bir Performans Paketi ile sunuluyor.

Hatırlatıcı olarak, model, 402 hp ve 660 Nm tork üreten iki elektrik motoruna sahip. Güç ünitesi 0-100 km/s hızlanmasını 4,7 saniyede gerçekleştirmesini sağlar ve EPA tarafından tahmin edilen 375 km menzile sahiptir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Vehicle added!
The vehicle is already in the wishlist!