Sınırlı Sayıda Üretilecek Mercedes-Maybach S 680 by Virgil Abloh Tanıtıldı

Sınırlı Sayıda Üretilecek Mercedes-Maybach S 680 by Virgil Abloh Tanıtıldı

Mercedes, merhum Virgil Abloh ile olan işbirliğini, sınırlı sayıda Maybach S-Serisi’ni piyasaya sürerek yepyeni bir düzeye taşıdı.

Gorden Wagener tarafından geçen yıl tasarlanan otomobil, Abloh’un Kasım ayında vefatından önce tamamlandı ve lansmanı, Virgil Abloh ve Off-White tarafından imzalanan bir kapsül koleksiyonun piyasaya sürülmesiyle aynı zamana denk geliyor.

Modelin resmi ismi 2023 Mercedes-Maybach S 680 Virgil Abloh ve dünya çapında 150 adet ile sınırlı. İçeride ve dışta özel süslemelerin yanı sıra markanın müşterilerinin normalde erişemediği birkaç ekstra dokunuş içeriyor.

Maybach S-Serisi’nin dış cephesinden başlayarak model, üst kısımda kullanılan Obsidyen Siyahını, alt kısımlardaki kum tonundan ayıran ince çizgili ve dövme jantlı, iki tonlu bir kaplamaya sahip. Başka yerlerde, V12 motorlu lüks bir sedan “tipik” diyebilirsek, tipik S 680’inize benziyor.

Kapıyı açtığınızda, iki renk düzenine sahip gösterişli kabin ortaya çıkıyor. Dört koltuk düzeni, kapı döşemeleri, direksiyon simidi, gösterge panelinin alt kısmı ve tavan döşemesi kum rengi Nappa deriyle kaplanmış. İç mekanın geri kalanıysa siyah vurgularla süslenmiş ve arka minderler, koltuk başlıkları, kapı eşikleri ve orta konsoldakiler gibi özel logolar ve yeni paspaslar gibi öğelerle bezenmiştir.

Kişiselleştirilmiş yüksek kaliteli malzemelere ek olarak bu sınırlı üretim Maybach S-Serisi, MBUX bilgi-eğlence sistemindeki özel bir kullanıcı arayüzünden, renkli çerçeveli ana sayfa düğmesinden çeşitli moda aksesuarlarıyla süslenmiş profil resimlerine kadar yararlanır.

150 müşterinin hepsi, araca ek olarak Mercedes-Maybach ve Virgil Abloh logolu özel bir koruma örtüsüne sahip olacak. Kum renginde Nappa deri ile sarılmış ve yukarıda bahsedilen logoları sergileyen özel yapım bir ahşap kutu, sınırlı sayıda üretilen sedanın 1:18 ölçekli bir modeli, iki anahtarı ve bir karabina kancasını barındıran paketin bir parçası olacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Vehicle added!
The vehicle is already in the wishlist!