Siyah, gerçek lüks ile buluştu: Mercedes – Maybach Night Series.

Siyah, gerçek lüks ile buluştu: Mercedes – Maybach Night Series.

Otomobil dünyasının en çok tercih edilen renk seçeneklerinden biri olan siyah renk, zaten yıllardır özleştiği Maybach ailesi ile tekrardan buluştu. Ancak siyah renk bu kez karşımıza yeni bir Maybach donanımı/paketi olarak çıkıyor. Gelin yeni Mercedes – Maybach Night Series’i birlikte inceleyelim.

Yeni Mercedes – Maybach Night Series, S-Serisi, EQS SUV ve GLS özelinde karşımıza çıkıyor. Night Series’ten bir otomobile sahip Mercedes müşterileri Night Series’in içinde olan özel tasarım ayakkabı, güneş gözlüğü ve çanta ürünlerine ulaşma imkanına da sahip olacak. Yeni tanıtılan Night Series, sadece otomobiller ile sınırlı bir proje olarak lanse edilmedi. İlerleyen günlerde Night Series’in daha da genişleyecek bir ürün portföyüne sahip olacağını tahmin etmek çok zor değil.

Mercedes – Maybach Night Series otomobilleri ilk olarak ABD pazarında ve S680 modeli ile göreceğiz. Mercedes bu özel donanım paketini amiral gemisi modeli olan S680 ile müşterilerine sunmaya başlayacak. Night Series bir S680 almak isteyen müşteriler otomobilleri için üç adet renk seçeneğine sahip olacak. Bu renkler; siyah, gri ve beyaz olarak belirlenmiş. Dış tasarımdaki diğer farklılıklar ise, Koyu renkteki krom kaplamalar, pembe altın renginde seçilmiş vurgulamalar ve çok şık bir tasarıma sahip olan jantlar.

Otomobillerin iç mekanlarında ise özel nappa deri müşterilere sunuluyor. Tahmin edebileceğiniz gibi Mercedes-Maybach, iç mekanda çok fazla kişiselleştirme seçeneğini müşterilerine sunuyor.

Otomobil dünyasındaki en sadık müşteri kitlelerinden birine sahip olan Mercedes-Maybach, bu müşteri kitlesinin kendisini daha da özel hissetmesi için Night Series gibi önemli adımlar atmaya devam ediyor. Mercedes’in Night Series modellerinin üretimine 2023 son çeyrekte başlaması tahmin ediliyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Vehicle added!
The vehicle is already in the wishlist!